کتاب «بازگشت یک فرشته» روانه بازار شد

کتاب «بازگشت یک فرشته» روانه بازار شد

کتاب «بازگشت یک فرشته» روانه بازار شد

کتاب «بازگشت یک فرشته» نوشته ابراهیم شیری به تازگی به وسیله انتشارات سبزان منتشر و روانه بازار نشر شده‌است .

ابراهیم شیری که پیش از این تولید کننده دو کتاب با نام‌های «کتیبه آتشین» و «نبرد تهمتن» بود متولد ۱۳۶۹ است . «کتیبه آتشین» او‌لین کتاب منتشر شده این نویسنده جوان در حوزه داستان‌نویسی برای نوجوان ها است , سه سال پیش به چاپ رسید . کتابی دیگر هم با تیتر «بازگشت یک فرشته» در قالب اثری فانتزی و معنوی به تازگی به خودکار این نویسنده منتشر شده شده‌است .

این کتاب در رابطه دختری است که صاحب سرزمین جادویی است و خود از آن بی‌اطلاع است . شیطان مدتی است این میهن را به تصرف خویش درآورده است . ندا نریمان قهرمان این داستان است که ماهیتی فرشته‌گونه دارد . وی به کمک آناهید اسطوره ایرانی و لپرکان اسطوره ایرلندی در صدد بازپس‌گیری این سرزمین برآمده تا مردم آن را نجات دهند و این سرزمین را از چنگ ابلیس دربیاورند .

در واقع این رمان حضور اساطیر اهل ایران , اسکاندیناوی و ایرلندی همراه با قهرمان داستان که برای دفع شر و بدی شیطان تلاش می کنند به تصویر میکشد .

کتاب «بازگشت یک فرشته»

در پشت جلد این کتاب آمده است :

موجودی در حال پدید وارد شدن بود ; خاک‌های وجود او رفته‌رفته به گل تبدیل شدند و سفت گشتند . ملائکه و عزازیل ساکت بودند . سپس خدا چشمان درخشان و مهربانش را به آرامی بست , دستانش را به نیز گره کرد و ناگهان توده‌ای کوچک سپید , غبارآلود و پرتلالو از جسم پروردگار بیرون آمد . خداوند دستانش را گشوده کرد و به آرامی به جسم مخلوق خاکی رفت .

مخلوق آرام‌آرام رنگی تقریباً کرمی , بشاش و سرزنده پیدا کرد . دست‌ها و پاهایش جنبش خوردند و لبخند بر لبان وی نمایان گشت . بر خویش دوری زد و چشمانش به معبود خورد . سپس معبود به فرشته جوان سمت چپش نگاهی انداخت و فرشته برنا با لبخندی جنبش کرد و از میز بزرگ‌تری که مقابل او بود لباسی برداشت و آن را به بشر بخشید . آدم با شگفتی و نشاط لباس را گرفت و پوشید و به خداوند سجده کرد و اظهار‌کرد : سلام بر آفریننده یکتا , تشکر از لطف و نعمت تو ای خدا .

آفریدگار بیان کرد : برخیز ای مخلوق .

انسان برخاست . آنگاه خداوند گفت : ما تورا بشر نام نهادیم . به جمع مخلوقات خوش آمدی ای عبد ما .

کتاب داستان «بازگشت یک فرشته» با شمارگان ۲۰۰ نسخه و با قیمت ۲۲ هزار تومان به وسیله نشر سبزان منتشر شده شده‌است .

ارسال پاسخ

Your email address will not be published.
Required fields are marked *